Prodaja - Vila 445 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 600 000 €
5843 €/m²
Property 46052 photo 1
Property 46052 photo 2
Property 46052 photo 3
Property 46052 photo 4
Property 46052 photo 5
Property 46052 photo 6
Property 46052 photo 7
Property 46052 photo 8
Property 46052 photo 9
Property 46052 photo 10
Property 46052 photo 11
Property 46052 photo 12
  • Kod objekta 46052
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 445 m²
  • Površina placa 2000 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 445 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, 2 kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Kod objekta 23664
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Kod objekta 19768
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 26805
  • Kvadratura 693 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter