2 800 000 €
4714 €/m²
Property 49711 photo 1
Property 49711 photo 2
Property 49711 photo 3
Property 49711 photo 4
Property 49711 photo 5
Property 49711 photo 6
Property 49711 photo 7
Property 49711 photo 8
Property 49711 photo 9
Property 49711 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Broj soba: 7
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 594 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Kod objekta 33528
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter