Prodaja - Vila 525 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 500 000 €
4762 €/m²
Property 23520 photo 1
Property 23520 photo 2
Property 23520 photo 3
Property 23520 photo 4
Property 23520 photo 5
Property 23520 photo 6
Property 23520 photo 7
Property 23520 photo 8
Property 23520 photo 9
Property 23520 photo 10
Property 23520 photo 11
Property 23520 photo 12
Property 23520 photo 13
Property 23520 photo 14
Property 23520 photo 15
  • Kod objekta 23520
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 525 m²
  • Površina placa 878 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 940 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 525 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, garaža.

Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Kod objekta 31459
  • Kvadratura 575 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 33493
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter