Prodaja - Vila 630 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 600 000 €
4127 €/m²
Property 43617 photo 1
Property 43617 photo 2
Property 43617 photo 3
Property 43617 photo 4
Property 43617 photo 5
Property 43617 photo 6
Property 43617 photo 7
Property 43617 photo 8
Property 43617 photo 9
Property 43617 photo 10
Property 43617 photo 11
Property 43617 photo 12
Property 43617 photo 13
Property 43617 photo 14
Property 43617 photo 15
Property 43617 photo 16
Property 43617 photo 17
Property 43617 photo 18
Property 43617 photo 19
  • Kod objekta 43617
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 630 m²
  • Površina placa 635 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 630 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, ostavu.

Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Kod objekta 35366
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter