Prodaja - Vila 620 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 000 000 €
4839 €/m²
Property 23758 photo 1
  • Kod objekta 23758
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 620 m²
  • Površina placa 884 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 620 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, grejanje.

Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Kod objekta 38598
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Kod objekta 43223
  • Kvadratura 647 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 44484
  • Kvadratura 640 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter