Prodaja - Vila 640 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
2 500 000 €
3906 €/m²
Property 44484 photo 1
Property 44484 photo 2
Property 44484 photo 3
Property 44484 photo 4
Property 44484 photo 5
Property 44484 photo 6
Property 44484 photo 7
Property 44484 photo 8
  • Kod objekta 44484
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 640 m²
  • Površina placa 5376 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 640 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 6 spavaće sobe, 3 kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 33038
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Kod objekta 36966
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 19012
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 31572
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter