Prodaja - Vila 340 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 600 000 €
7647 €/m²
Property 39325 photo 1
Property 39325 photo 2
Property 39325 photo 3
Property 39325 photo 4
Property 39325 photo 5
Property 39325 photo 6
  • Kod objekta 39325
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 340 m²
  • Površina placa 3006 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 340 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 30578
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Kod objekta 42856
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter