Prodaja - Vila 682 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
4 410 000 €
6466 €/m²
Property 23670 photo 1
Property 23670 photo 2
Property 23670 photo 3
Property 23670 photo 4
Property 23670 photo 5
Property 23670 photo 6
Property 23670 photo 7
Property 23670 photo 8
Property 23670 photo 9
  • Kod objekta 23670
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 682 m²
  • Površina placa 1082 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 682 kv.m u Larnaka. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Kod objekta 49278
  • Kvadratura 617 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter