3 950 000 €
4938 €/m²
Property 48347 photo 1
Property 48347 photo 2
Property 48347 photo 3
Property 48347 photo 4
Property 48347 photo 5
Property 48347 photo 6
Property 48347 photo 7
Property 48347 photo 8
Property 48347 photo 9
Property 48347 photo 10
Property 48347 photo 11
Property 48347 photo 12
Property 48347 photo 13
Property 48347 photo 14
Property 48347 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Broj soba: 7
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 8
  • Udaljeno od mora: 4000 m

Opis

Na prodaju 5-sprata vila od 800 kv.m u Limasol. u podrumu se sastoji od WCostava. u suterenu se sastoji od WCostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Kod objekta 23662
  • Kvadratura 676 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Kod objekta 47230
  • Kvadratura 535 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter