Prodaja - Vila 450 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 250 000 € 1 650 000 €
3667 €/m²
Property 31572 photo 1
Property 31572 photo 2
Property 31572 photo 3
Property 31572 photo 4
Property 31572 photo 5
Property 31572 photo 6
Property 31572 photo 7
Property 31572 photo 8
Property 31572 photo 9
  • Kod objekta 31572
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 450 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju vila od 450 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.