Prodaja - Vila 445 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 300 000 €
5169 €/m²
Property 26896 photo 1
Property 26896 photo 2
Property 26896 photo 3
Property 26896 photo 4
Property 26896 photo 5
Property 26896 photo 6
  • Kod objekta 26896
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 445 m²
  • Površina placa 983 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 445 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Kod objekta 45529
  • Kvadratura 403 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Kod objekta 48916
  • Kvadratura 539 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Kod objekta 46052
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 700 000 € 8598 €/m²
  • Kod objekta 35366
  • Kvadratura 314 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod objekta 41276
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter