Prodaja - Vila 500 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 850 000 €
3700 €/m²
Property 24040 photo 1
Property 24040 photo 2
Property 24040 photo 3
Property 24040 photo 4
Property 24040 photo 5
  • Kod objekta 24040
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 7590 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 9

Detalji

  • Broj soba: 9
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 500 kv.m u Limasol. Vila se sastoji od 7 spavaće sobe, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, 4 kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m
Za prodaju
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 25113
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 44621
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 45527
  • Kvadratura 393 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter