Prodaja - Vila 475 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
2 950 000 €
6211 €/m²
Property 40348 photo 1
Property 40348 photo 2
Property 40348 photo 3
Property 40348 photo 4
Property 40348 photo 5
Property 40348 photo 6
Property 40348 photo 7
  • Kod objekta 40348
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 475 m²
  • Površina placa 1185 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 475 kv.m u Agia Napa. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Kod objekta 24873
  • Kvadratura 594 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Kod objekta 38719
  • Kvadratura 532 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Kod objekta 42856
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter