Prodaja - Vila 575 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 100 000 € 3 000 000 €
5217 €/m²
Property 31459 photo 1
Property 31459 photo 2
Property 31459 photo 3
Property 31459 photo 4
Property 31459 photo 5
Property 31459 photo 6
Property 31459 photo 7
Property 31459 photo 8
Property 31459 photo 9
Property 31459 photo 10
Property 31459 photo 11
Property 31459 photo 12
Property 31459 photo 13
Property 31459 photo 14
Property 31459 photo 15
  • Kod objekta 31459
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 575 m²
  • Površina placa 1177 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 575 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža.

Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Kod objekta 42856
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter