2 990 000 €
7475 €/m²
Property 48346 photo 1
Property 48346 photo 2
Property 48346 photo 3
Property 48346 photo 4
Property 48346 photo 5
Property 48346 photo 6
Property 48346 photo 7
Property 48346 photo 8
Property 48346 photo 9
Property 48346 photo 10
Property 48346 photo 11
Property 48346 photo 12
Property 48346 photo 13
Property 48346 photo 14
Property 48346 photo 15
Property 48346 photo 16
Property 48346 photo 17
Property 48346 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 400 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, alarm.

Za prodaju
2 950 000 € 6344 €/m²
  • Kod objekta 52522
  • Kvadratura 465 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Kod objekta 31459
  • Kvadratura 575 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Kod objekta 47230
  • Kvadratura 535 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 950 000 € 7040 €/m²
  • Kod objekta 9625
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Kod objekta 32897
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Kod objekta 46052
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter