Prodaja - Vila 500 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 000 000 €
4000 €/m²
Property 43890 photo 1
Property 43890 photo 2
Property 43890 photo 3
Property 43890 photo 4
Property 43890 photo 5
Property 43890 photo 6
Property 43890 photo 7
Property 43890 photo 8
Property 43890 photo 9
Property 43890 photo 10
Property 43890 photo 11
Property 43890 photo 12
  • Kod objekta 43890
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 600 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2017
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 500 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Kod objekta 45607
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 810 000 € 5109 €/m²
  • Kod objekta 42856
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter