Prodaja - Vila 361 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
2 850 000 €
7895 €/m²
Property 52351 photo 1
Property 52351 photo 2
Property 52351 photo 3
Property 52351 photo 4
Property 52351 photo 5
Property 52351 photo 6
Property 52351 photo 7
Property 52351 photo 8
Property 52351 photo 9
Property 52351 photo 10
Property 52351 photo 11
Property 52351 photo 12
Property 52351 photo 13
Property 52351 photo 14
Property 52351 photo 15
Property 52351 photo 16
Property 52351 photo 17
Property 52351 photo 18
Property 52351 photo 19
Property 52351 photo 20
Property 52351 photo 21
Property 52351 photo 22
Property 52351 photo 23
Property 52351 photo 24
Property 52351 photo 25
  • Kod objekta 52351
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 361 m²
  • Površina placa 586 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 361 kv.m u Agia Napa. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Kod objekta 43617
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 38600
  • Kvadratura 634 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Kod objekta 23520
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 940 m
Za prodaju
2 929 780 € 4717 €/m²
  • Kod objekta 34221
  • Kvadratura 621 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter