Prodaja - Vila 360 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Argaka
3 000 000 € 2 500 000 €
6944 €/m²
Property 49148 photo 1
Property 49148 photo 2
Property 49148 photo 3
Property 49148 photo 4
Property 49148 photo 5
Property 49148 photo 6
Property 49148 photo 7
Property 49148 photo 8
Property 49148 photo 9
Property 49148 photo 10
Property 49148 photo 11
  • Kod objekta 49148
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 360 m²
  • Površina placa 2323 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Argaka (Pafos)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 290 m
  • Udaljenost od aerodroma: 58 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 360 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje.

Za prodaju
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 41274
  • Kvadratura 632 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 42131
  • Kvadratura 766 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • Kod objekta 25790
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter