Prodaja - Vila 409 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 000 000 € 1 600 000 €
3912 €/m²
Property 30390 photo 1
Property 30390 photo 2
Property 30390 photo 3
Property 30390 photo 4
Property 30390 photo 5
Property 30390 photo 6
Property 30390 photo 7
Property 30390 photo 8
Property 30390 photo 9
Property 30390 photo 10
Property 30390 photo 11
Property 30390 photo 12
Property 30390 photo 13
Property 30390 photo 14
Property 30390 photo 15
Property 30390 photo 16
Property 30390 photo 17
Property 30390 photo 18
Property 30390 photo 19
Property 30390 photo 20
Property 30390 photo 21
Property 30390 photo 22
Property 30390 photo 23
Property 30390 photo 24
Property 30390 photo 25
  • Kod objekta 30390
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 409 m²
  • Površina placa 596 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 6800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 409 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 51115
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Kod objekta 28701
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod objekta 42132
  • Kvadratura 711 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Kod objekta 39882
  • Kvadratura 662 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 42156
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 9069
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter