Prodaja - Vila 676 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
3 950 000 € 3 357 500 €
4967 €/m²
Property 23669 photo 1
Property 23669 photo 2
Property 23669 photo 3
Property 23669 photo 4
Property 23669 photo 5
Property 23669 photo 6
Property 23669 photo 7
Property 23669 photo 8
Property 23669 photo 9
  • Kod objekta 23669
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 676 m²
  • Površina placa 1157 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 676 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje, alarm.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Kod objekta 47230
  • Kvadratura 535 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Kod objekta 33190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter