Prodaja - Vila 500 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
4 000 000 €
8000 €/m²
Property 52521 photo 1
Property 52521 photo 2
Property 52521 photo 3
Property 52521 photo 4
Property 52521 photo 5
Property 52521 photo 6
Property 52521 photo 7
Property 52521 photo 8
Property 52521 photo 9
Property 52521 photo 10
Property 52521 photo 11
Property 52521 photo 12
Property 52521 photo 13
  • Kod objekta 52521
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 500 m²
  • Površina placa 18601 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 7
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 500 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Kod objekta 29070
  • Kvadratura 751 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Kod objekta 43223
  • Kvadratura 647 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Kod objekta 23651
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter