Prodaja - Vila 654 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
5 493 600 €
8400 €/m²
Property 28885 photo 1
Property 28885 photo 2
Property 28885 photo 3
Property 28885 photo 4
Property 28885 photo 5
Property 28885 photo 6
Property 28885 photo 7
Property 28885 photo 8
Property 28885 photo 9
  • Kod objekta 28885
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 654 m²
  • Površina placa 828 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju vila od 654 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 23650
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Kod objekta 23600
  • Kvadratura 721 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter