Prodaja - Vila 675 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
4 240 000 €
6281 €/m²
Property 23668 photo 1
Property 23668 photo 2
Property 23668 photo 3
Property 23668 photo 4
Property 23668 photo 5
Property 23668 photo 6
Property 23668 photo 7
Property 23668 photo 8
Property 23668 photo 9
Property 23668 photo 10
Property 23668 photo 11
  • Kod objekta 23668
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 675 m²
  • Površina placa 1191 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 675 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Kod objekta 23664
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
6 000 000 € 5976 €/m²
  • Kod objekta 49871
  • Kvadratura 1004 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 900 000 € 6027 €/m²
  • Kod objekta 43223
  • Kvadratura 647 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Kod objekta 23654
  • Kvadratura 713 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 48595
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Kod objekta 49278
  • Kvadratura 617 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter