Prodaja - Vila 100 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
5 200 000 €
52000 €/m²
Property 33190 photo 1
Property 33190 photo 2
Property 33190 photo 3
Property 33190 photo 4
  • Kod objekta 33190
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 100 m²
  • Površina placa 293 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 100 kv.m u Larnaka. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen.

Za prodaju
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Kod objekta 23655
  • Kvadratura 732 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 49313
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
7 500 000 € 9493 €/m²
  • Kod objekta 46821
  • Kvadratura 790 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 200 000 € 52000 €/m²
  • Kod objekta 33190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
7 500 000 € 14423 €/m²
  • Kod objekta 25078
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Kod objekta 23662
  • Kvadratura 676 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter