5 000 000 €
6250 €/m²
Property 49460 photo 1
Property 49460 photo 2
Property 49460 photo 3
Property 49460 photo 4
Property 49460 photo 5
Property 49460 photo 6
Property 49460 photo 7
Property 49460 photo 8
Property 49460 photo 9
Property 49460 photo 10
Property 49460 photo 11
Property 49460 photo 12
Property 49460 photo 13
Property 49460 photo 14
Property 49460 photo 15
Property 49460 photo 16
Property 49460 photo 17
Property 49460 photo 18
Property 49460 photo 19
Property 49460 photo 20
Property 49460 photo 21
Property 49460 photo 22
Property 49460 photo 23
Property 49460 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 38000 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 102 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 800 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, WC. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, grejanje.

Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Kod objekta 23662
  • Kvadratura 676 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
6 780 000 € 7353 €/m²
  • Kod objekta 23659
  • Kvadratura 922 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Kod objekta 23670
  • Kvadratura 682 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter