Prodaja - Vila 535 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
4 000 000 €
7477 €/m²
Property 47230 photo 1
Property 47230 photo 2
Property 47230 photo 3
Property 47230 photo 4
Property 47230 photo 5
Property 47230 photo 6
Property 47230 photo 7
Property 47230 photo 8
Property 47230 photo 9
Property 47230 photo 10
Property 47230 photo 11
Property 47230 photo 12
Property 47230 photo 13
Property 47230 photo 14
Property 47230 photo 15
Property 47230 photo 16
  • Kod objekta 47230
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 535 m²
  • Površina placa 800 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 535 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 52521
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 500 000 € 7234 €/m²
  • Kod objekta 21492
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
3 500 000 € 5520 €/m²
  • Kod objekta 38600
  • Kvadratura 634 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Kod objekta 23664
  • Kvadratura 680 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter