Prodaja - Vila 751 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
3 500 000 €
4660 €/m²
Property 29070 photo 1
Property 29070 photo 2
Property 29070 photo 3
Property 29070 photo 4
Property 29070 photo 5
Property 29070 photo 6
Property 29070 photo 7
Property 29070 photo 8
Property 29070 photo 9
Property 29070 photo 10
Property 29070 photo 11
  • Kod objekta 29070
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 751 m²
  • Površina placa 1077 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 751 kv.m u Limasol. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, baštu, lift, alarm.

Za prodaju
2 950 000 € 7040 €/m²
  • Kod objekta 9625
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod objekta 41275
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 19436
  • Kvadratura 859 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Kod objekta 31459
  • Kvadratura 575 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter