Prodaja - Vila 885 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
4 500 000 € 3 900 000 €
4407 €/m²
Property 42403 photo 1
Property 42403 photo 2
Property 42403 photo 3
Property 42403 photo 4
Property 42403 photo 5
Property 42403 photo 6
Property 42403 photo 7
Property 42403 photo 8
Property 42403 photo 9
Property 42403 photo 10
Property 42403 photo 11
Property 42403 photo 12
Property 42403 photo 13
Property 42403 photo 14
  • Kod objekta 42403
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 885 m²
  • Površina placa 911 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 885 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
6 245 000 € 13877 €/m²
  • Kod objekta 46120
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Kod objekta 23651
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
6 300 000 € 7627 €/m²
  • Kod objekta 49056
  • Kvadratura 826 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter