130 000 € 120 000 €
153 €/m²
Property 5428 photo 1
Property 5428 photo 2
Property 5428 photo 3
Property 5428 photo 4
Property 5428 photo 5
Property 5428 photo 6
Property 5428 photo 7
Property 5428 photo 8

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 780 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Na ovoj parceli nalazi se zgrada u izgradnji površine 120 m2. 

Zemljište se nalazi u Agia Marina u Istočnoj Atici. Ova oblast se ubrzano razvija u poslednjoj deceniji zbog izgradnje novog aerodroma u Atini u Spati.

To je primorski grad u Atini, na obalnom putu između Atine i rta Sounion.

Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
180 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 33076
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 13028
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
110 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 43857
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
131 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12790
  • Kvadratura 2052 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 54641
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 6600 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter