130 000 €
65 €/m²
Property 32627 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Atici.

Za prodaju
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 14798
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
190 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 10387
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 32436
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod objekta 6773
  • Kvadratura 431 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
180 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 38990
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 13666
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter