215 000 €
215 €/m²
Property 19254 photo 1
Property 19254 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1000 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 85 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
270 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 38995
  • Kvadratura 1359 m²
  • Udaljenost od mora 7100 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 12238
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 23281
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
310 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 43733
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
266 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 13845
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter