Prodaja - Zemljište 5300 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
195 000 €
36 €/m²
Property 13003 photo 1
Property 13003 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5300 kv.m. na Atici.То је ван плана града.

Za prodaju
170 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 26933
  • Kvadratura 625 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
260 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 31134
  • Kvadratura 505 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32210
  • Kvadratura 2472 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
190 000 € 448 €/m²
  • Kod objekta 43667
  • Kvadratura 424 m²
  • Udaljenost od mora 240 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
240 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 32068
  • Kvadratura 1036 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 54641
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 6600 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter