195 000 €
780 €/m²
Property 13855 photo 1
Property 13855 photo 2
Property 13855 photo 3
Property 13855 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 250 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina.

Za prodaju
250 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 19112
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 38990
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 23281
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m

Prijava za Newsletter