Prodaja - Zemljište na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Vilija
150 000 €
341 €/m²
Property 13666 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Atici.

Za prodaju
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 5428
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod objekta 6773
  • Kvadratura 431 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
190 000 € 448 €/m²
  • Kod objekta 43667
  • Kvadratura 424 m²
  • Udaljenost od mora 240 m
Za prodaju
180 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 29210
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
200 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 4426
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34318
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter