200 000 €
333 €/m²
Property 23847 photo 1
Property 23847 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 600 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
266 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 13845
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
260 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 31134
  • Kvadratura 505 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 11565
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
270 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 38995
  • Kvadratura 1359 m²
  • Udaljenost od mora 7100 m
Za prodaju
170 000 € 361 €/m²
  • Kod objekta 26934
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 19312
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
180 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 33076
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter