Prodaja - Mezoneta 139 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
342 000 €
2460 €/m²
Property 13346 photo 1
Property 13346 photo 2
Property 13346 photo 3
Property 13346 photo 4
Property 13346 photo 5
Property 13346 photo 6
Property 13346 photo 7
Property 13346 photo 8
Property 13346 photo 9
Property 13346 photo 10
Property 13346 photo 11
Property 13346 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 139 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 4229
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod objekta 22184
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 18107
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter