Prodaja - Mezoneta 180 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Zapad
320 000 €
1778 €/m²
Property 4229 photo 1
Property 4229 photo 2
Property 4229 photo 3
Property 4229 photo 4
Property 4229 photo 5
Property 4229 photo 6
Property 4229 photo 7
Property 4229 photo 8
  • Kod objekta 4229
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 210 m²
  • Region Atika
  • Mesto Atina - Zapad (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 180 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, grejanje.

Prizemlje površine 60 m2 je jednokrevetna prostorija u kojoj kupac može napraviti raspored po svom nahođenju.

Kuća je nedovršena. Cena gotovog objekta iznosiće 320.000 evra.

Objekat se nalazi u Porto Rafti

Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod objekta 35103
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
260 000 € 825 €/m²
  • Kod objekta 9891
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 19051
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 18107
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod objekta 36451
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter