Prodaja - Mezoneta 150 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Sever Dionisos
400 000 €
2667 €/m²
Property 25497 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 18000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodajumezoneta od 150 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod objekta 66145
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 36952
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter