400 000 €
2299 €/m²
Property 39225 photo 1
Property 39225 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodajumezoneta od 174 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 13804
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod objekta 35101
  • Kvadratura 288 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 16355
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter