380 000 €
1919 €/m²
Property 22184 photo 1
Property 22184 photo 2
Property 22184 photo 3
Property 22184 photo 4
Property 22184 photo 5
Property 22184 photo 6
Property 22184 photo 7
Property 22184 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3059 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 198 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od ostava. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod objekta 35101
  • Kvadratura 288 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 16355
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod objekta 59540
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 65881
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter