Prodaja - Mezoneta 220 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
420 000 €
1909 €/m²
Property 30107 photo 1
Property 30107 photo 2
Property 30107 photo 3
Property 30107 photo 4
Property 30107 photo 5
Property 30107 photo 6
Property 30107 photo 7
Property 30107 photo 8
Property 30107 photo 9
Property 30107 photo 10
Property 30107 photo 11
Property 30107 photo 12
Property 30107 photo 13
Property 30107 photo 14
Property 30107 photo 15
Property 30107 photo 16
Property 30107 photo 17
Property 30107 photo 18
Property 30107 photo 19
Property 30107 photo 20
Property 30107 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 220 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 7520
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter