700 000 €
2800 €/m²
Property 7497 photo 1
Property 7497 photo 2
Property 7497 photo 3
Property 7497 photo 4
Property 7497 photo 5
Property 7497 photo 6
Property 7497 photo 7
Property 7497 photo 8
Property 7497 photo 9
Property 7497 photo 10
Property 7497 photo 11
Property 7497 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1988
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 250 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 29458
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
750 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 23422
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
865 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 49883
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
600 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 23036
  • Kvadratura 276 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter