950 000 €
2317 €/m²
Property 14724 photo 1
Property 14724 photo 2
Property 14724 photo 3
Property 14724 photo 4
Property 14724 photo 5
Property 14724 photo 6
Property 14724 photo 7
Property 14724 photo 8
Property 14724 photo 9
Property 14724 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 410 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
960 000 € 3542 €/m²
  • Kod objekta 13556
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63886
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 2089 €/m²
  • Kod objekta 3998
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 30736
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Kod objekta 44106
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 2480 m

Prijava za Newsletter