Prodaja - Kuća 360 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
1 000 000 €
2778 €/m²
Property 3999 photo 1
Property 3999 photo 2
Property 3999 photo 3
Property 3999 photo 4
Property 3999 photo 5
Property 3999 photo 6
Property 3999 photo 7
Property 3999 photo 8
Property 3999 photo 9
Property 3999 photo 10
Property 3999 photo 11
Property 3999 photo 12
Property 3999 photo 13
Property 3999 photo 14
Property 3999 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 8
  • Ostale pogodnosti: кондиционер, кладовое помещение, мебель, встроенные шкафы
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 360 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63886
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
975 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 30734
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 66082
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter