865 000 €
2344 €/m²
Property 49883 photo 1
Property 49883 photo 2
Property 49883 photo 3
Property 49883 photo 4
Property 49883 photo 5
Property 49883 photo 6
Property 49883 photo 7
Property 49883 photo 8
Property 49883 photo 9
Property 49883 photo 10
Property 49883 photo 11
Property 49883 photo 12
Property 49883 photo 13
Property 49883 photo 14
Property 49883 photo 15
Property 49883 photo 16
Property 49883 photo 17
Property 49883 photo 18
Property 49883 photo 19
Property 49883 photo 20
Property 49883 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 11
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 58 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 369 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
960 000 € 3542 €/m²
  • Kod objekta 13556
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 64231
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
870 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 5663
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 8142
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter