650 000 €
2174 €/m²
Property 30273 photo 1
Property 30273 photo 2
Property 30273 photo 3
Property 30273 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 130 m
  • Udaljenost od aerodroma: 79 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 299 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kuhinje, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 66082
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38390
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63203
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter