600 000 €
2174 €/m²
Property 23036 photo 1
Property 23036 photo 2
Property 23036 photo 3
Property 23036 photo 4
Property 23036 photo 5
Property 23036 photo 6
Property 23036 photo 7
Property 23036 photo 8
Property 23036 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 276 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Kuća Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 23422
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
865 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 49883
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 1737 €/m²
  • Kod objekta 11385
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter