760 000 € 700 000 €
2545 €/m²
Property 38394 photo 1
Property 38394 photo 2
Property 38394 photo 3
Property 38394 photo 4
Property 38394 photo 5
Property 38394 photo 6
Property 38394 photo 7
Property 38394 photo 8
Property 38394 photo 9
Property 38394 photo 10
Property 38394 photo 11
Property 38394 photo 12
Property 38394 photo 13
Property 38394 photo 14
Property 38394 photo 15
Property 38394 photo 16
Property 38394 photo 17
Property 38394 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 275 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 7669
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter