770 000 € 660 000 €
2200 €/m²
Property 41918 photo 1
Property 41918 photo 2
Property 41918 photo 3
Property 41918 photo 4
Property 41918 photo 5
Property 41918 photo 6
Property 41918 photo 7
Property 41918 photo 8
Property 41918 photo 9
Property 41918 photo 10
Property 41918 photo 11
Property 41918 photo 12
Property 41918 photo 13
Property 41918 photo 14
Property 41918 photo 15
Property 41918 photo 16
Property 41918 photo 17
Property 41918 photo 18
Property 41918 photo 19
Property 41918 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 1969 €/m²
  • Kod objekta 24120
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Kod objekta 44106
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 2480 m
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter