Prodaja - Kuća 400 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
650 000 €
1625 €/m²
Property 29458 photo 1
Property 29458 photo 2
Property 29458 photo 3
Property 29458 photo 4
Property 29458 photo 5
Property 29458 photo 6
Property 29458 photo 7
Property 29458 photo 8
Property 29458 photo 9
Property 29458 photo 10
Property 29458 photo 11
Property 29458 photo 12
Property 29458 photo 13
Property 29458 photo 14
Property 29458 photo 15
Property 29458 photo 16
Property 29458 photo 17
Property 29458 photo 18
Property 29458 photo 19
Property 29458 photo 20
Property 29458 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 400 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC, ostava. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila, ostava. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, grejanje, alarm.

Za prodaju
575 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 65051
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 66082
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 29458
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter